Teslimat Koşulları

İptal ve İade ve Teslimat Şartları


Teslimat


www.cebimebak.com internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. 
www.cebimebak.com da yaptığınız alışverişler, tedarikçi firmaların teslimat şartlarına bağlı olarak göre illere onay e-mail ini takip eden 1- 7 iş günü içerisinde, Mobilya ürün grupları trakya illere onay e-mail ini takip eden 1- 30 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kampanya koşullarına göre ücretli yada ücretsiz olarak ulaştırılır, satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeyebilir. KKTC den ürün teslimatı mevcut değildir. Ürün satın alınması durumunda iptali 7-15 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve iade yapılır.

Hafta sonu Siparişleri
Cuma günü öğle 17.00 den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 17.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Cumartesi 14:00 den sonra ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 


İptal ve İade

Aşağıda belirtilen şartlara uygun ürünlerin iadesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.

www.cebimebak.com ’dan aldığınız her ürün firmamız garantisi altındadır.

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, destek@evpazar.com adresine

ürünün fatura numarası,

sipariş numarası

iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetleri ekibimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında tarafınıza bildirilen anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinin detaylarını (Kargo gönderim tarihi, kargo firması, Gönderi kodu vb.) destek@evpazar.com e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi www.cebimebak.com tarafından kabul edilmez.

İPTAL ŞARTLARI

Satıcı firma www.cebimebak.com vermiş olduğunuz siparişin, ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde (0538 – 400 52 00) numaralı telefon aracılığı ile ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ ŞARTLARI

www.cebimebak.com sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü Üretici Firma garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

Her hakkı saklıdır. © 2015 www.cebimebak.com. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşır, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.